Vybavenost a Mobiliář

mobiliář lavičky

V případě zájmu nás kontaktujte a informujte se o možnostech instalací na http://atypickestavby.cz/kontakt/ nebo na info@atypickestavby.cz

 

180312 – KATALOG NEJOBLÍBENĚJŠÍ ALTÁNY, PERGOLY, PROJEKTY NA KLÍČ, LAVICE, STOLY ATD …

 

V případě zájmu doplnění o odpadkové koše, stojany na kola, sezení ( lavice, křesla, houpačky … ), stoly, pulty, cedule, police, regály apod. nás neváhejte kontaktovat, případně si nechte libovolné prvky mobiliáře rovnou zapracovat do vybraného/individuálního projektu

 

Mobiliář vyobrazený níže je prodáván v demontu jako stavebnice. Lze jej samozřejmě objednat kompletně vč.montáže. Informace na konci této stránky.

 

DÁLE LZE INDIVIDUÁLNĚ K PERGOLÁM A ALTÁNŮM DOOBJEDNAT:

 

LED osvětlení

Chcete Vaše Barbecue/dílnu .. používat nejen ve dne, ale i v nočních hodinách? Pak není nic jednoduššího, než si nechat zabudovat LED, nebo klasické lampové osvětlení. V případě zájmu Vám můžeme udělat konkrétní návrh pro Váš způsob užívání osvětlení, nebo předneseme řešení naše. Standardním řešením je zabudování LED pásků do krovu a míst, kde je pouhým okem neuvidíte. Celé LED osvětlení tak pojmeme jako negativní, což znamená, že nemáte přímý oční kontakt se zdrojem světla. Tlumené večerní osvětlení pak dostane jiný ráz a celková atmosféra poté nabývá intimnějšího dojmu. Jako přímý zdroj osvětlení pak používáme bodová LED svítidla, která dokáží udělat i běžné kuželové světlo pro běžné užití. Přípravou pro doplnění osvětlení musí být určený el.přívod 230 V, CYKY 3×1,5, 3×2,5.

 

AUDIO ozvučení

Posloucháte rádi hudbu při romantickém posezení u barbecue, či si jen tak poslechnete rádio při odpočinku? Pak si zažádejte o doplnění AUDIO službami. Zabudovaný audio panel můžete ovládat přímo ve Vaší stavbě. Klasickým výstupem je radio-modul a vstup na USB. Ozvučení pak probíhá min. 2 ks repro dle Vaší volby o designu, zabudování a síle.

 

Vodní prvek

Sokrates měl svůj dům postaven směrem k jihu tak, aby mu celý den do domu svítilo maximum solární energie. I v dnešní době jsou využívány solární zisky. V případě, že jsou obytné části orientovány k jihu, odraz slunečních paprsků dokáže prosvětlit i prohřát a navodit tak příjemně teplou atmosféru. Jezírko lze samozřejmě postavit kdekoliv. Pouze jako součást stavby na klíč. Navštivte i samostatnou sekci Zahradní architektura, kde se dozvíte více.

Zahradní architektura

V případě zájmu o celkový architektonický návrh Vaši zahrady a zakomponování jejích jednotlivých prvků ( zahradní altán, stání … ) nás neváhejte kontaktovat. Navštivte i samostatnou sekci Zahradní architektura, kde se dozvíte více.

 

Tesařské spoje vytvořené CNC linkou

V případě, že zákazník vyžaduje vysokou přesnost tesařských spojů, je možnost jednotlivé dílce nařezat na CNC lince.

 

Drásané dřevěné prvky

V případě zájmu lze objednat dřevěné prvky ne klasicky hoblované, ale drásané. Povrchová úprava je zcela odlišná od hoblování. Struktura dřeva je daleko výraznější dík vydrásaným létům.

 

Opláštění stavby

Máte zájem o dopláštění Vaši vybrané typové stavby, než jak je vyobrazeno v projektu? Předložte nám Váš návrh a my jej zapracujeme do celkového řešení na míru přesně dle Vašich požadavků. Opláštění/zastřešení lze provést ze dřeva, skla, nebo polykarbonátu.

 

Podlahové a vodorovné konstrukce

Máte-li zájem o kompletní pergolu, lze jej provést ze zámkové dlažby, kamene, betonu … vč.podkladních vrstev

 

 

obrázky, vizualizace a ostatní soubory jsou chráněny autorským právem a bez písemného svolení autora je přísně zakázáno jakékoliv soubory obsahující tyto www dále užívat, či jinak publikovat