STÁNÍ

A) Realizace na klíč

Všechna stání jsou min.pro 1 osobní automobil, či běžnou dodávku

 

180312 – KATALOG NEJOBLÍBENĚJŠÍ ALTÁNY, PERGOLY, PROJEKTY NA KLÍČ, LAVICE, STOLY ATD …

 

 

 

 

STÁNÍ

B) Realizujte svépomocí a sami si postavte naši stavebnici

Všechna stání od rozměru 3×5m vč. jsou min.pro 1 osobní automobil, či běžnou dodávku

Samozřejmě lze dodat i na klíč, vice níže…

 

 

 

 

 

Možnost výstavby typového/individuálního stání na zahradě nebyla nikdy jednodušší. Parkování lze na vyžádání upravit jak velikostně, tak např.výškově pro parkování dodávkových aut. K samotnému stání lze samozřejmě individuálně nakonfigurovat např.dřevěný ponk, různé police, regály apod. Vaši představu tak můžeme přenést na rýsovacím prkně v nákres a ten později v realitu. Stačí si jen vybrat, nebo mít vlastní vizi. V případě, že nechcete stání otevřené, ale uzavřené, dokážeme do modelu dopracovat opláštění dle Vašeho výběru. Stejně tak počet vozidel, která chcete parkovat lze měnit. Doporučujeme také navštívit sekci Vybavenost.

Min.délka stání pro osobní automobil min.4,5 m

V sekci Vybavenost a mobiliář naleznete, čím vším lze Vaši pergolu dovybavit. Dále by Vás mohly zajímat Technické detaily a materiálová specifika.

Zaujalo Vás toto Barbecue a máte zájem si jej Objednat ?

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁŠ NEZAUJALA ŽÁDNÁ Z NABÍZENÝCH VARIANT, ZAŠLETE NÁM PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU: info@atypickestavby.cz, či e-dotazníku VLASTNÍ VIZI A MY VÁS BUDEME KONTAKTOVAT V RÁMCI INDIVIDUÁLNÍ CENOVÉ NABÍDKY ( iNDIVIDUAL )

 

 

 

 

obrázky, vizualizace a ostatní soubory jsou chráněny autorským právem a bez písemného svolení autora je přísně zakázáno jakékoliv soubory obsahující tyto www dále užívat, či jinak publikovat